Jak vybírat protipožární dveře

on .

Protipožární dveře pomáhají v případě požáru chránit vás i váš majetek. Budete je potřebovat, ať už hledáte dveře pro průmyslový prostor, nebo vybíráte bezpečnostní dveře do bytu.

protipozarni-dvere-otevirave-ocelove

 

Tenis: historie a pomůcky ke hře

on .

Víte, který sport pochází ze středověku, konkrétně z Francie a znám byl pod jménem jeu de la chasse? Ne? Budete překvapeni, ale jedná se o velmi populární tenis. V tomto článku se zaměříme na historii, techniku a také pomůcky, které slouží pro hru.

Tenisové zástěny

Azbest je prežitok

on .

Také tie vrúbkované plastové strechy, ktoré nahradili Predtým používaný a zdravie nebezpečenstvo azbest, tak to sú polykarbonátové dosky. Môžete ich video na mnohých miestach, najviac sú však využívaný pri zastrešovanie pergol a rôznych letných záhrad.

Postavte pergolu z hliníku

on .

Jaro je tady, sice zatím občas zasněží, ale meteorologové slibují, že během týdne by se situace měla zlepšit. S jarem jsou tady první zahradní grilovačky a párty. Ovšem co může zkazit takovou pohodovou atmosféru s přáteli? Bouřka, déšť nebo doknoce vítr? Ano! Braňme se proti těmto vlivům pomocí oblíbených pergol.

hliníková pergola cena

Hydraulická pochybení

on .

Pokud nejste technicky zdatný jedinec, který rozumí hydraulice a hydraulická čerpadla jsou pro vás stará známá, raději nechte vše s hydraulikou související na odbornících.

Chyb, které lze při instalaci hydrauliky nasekat, je hodně. Avšak tyto chyby se vám spíš prodraží, než aby jste se z nich poučili. Samozřejmě, že stejnou chybu už neuděláte a půjdete rovnou za odborníkem, než abyste se o něco pokoušeli sami, ale finanční ztráta bude nenávratná.

Pár chyb, kterých se s hydraulikou můžete dopustit, jsou shrnuty v tomto článku.