Se zastřešením bazénu prodloužíte koupací sezónu

on . Posted in Top odkazy

Máte na zahradě bazén? Pak jistě víte, že je s jeho údržbou spojena celá řada problémů. Abyste se vyvarovali nekonečnému a náročnému čištění, investujte do zastřešení. Díky tomu v bazénu nebude tolik nečistot a je možné se v něm koupat i v dešti. K zastřešení se dnes používají polykarbonáty, respektive polykarbonátové desky, které se vyznačují vysokou odolností proti vnějším vlivům. Polykarbonát je materiál, který odolává také velkému tlaku sněhu v zimních měsících. Investice do zastřešení se určitě vyplatí. Sice se nejedná o nejlevnější záležitost, ale zastřešení bazénu s sebou přinese řadu pozitiv.

lexan je ideálny materiál

on . Posted in Top odkazy

Lexan sú polykarbonátové dosky, ktoré majú vysokú húževnatosť, nízku hmotnosť a schopnosť šetriť energiu. Dosky sú obojstranne opatrené špeciálnou ochrannou vrstvou pred škodlivými účinkami UV žiarenia. Dodávajú sa v transparentnej verzii, a napriek tomu sú mimoriadne odolné voči nárazom v teplotnom rozmedzí od - 40 ° C do +120 ° C. Často sa tak používa pri nerozbitnom zasklievanie.

MHI servis je nejlepší dodavatel hydraulických zařízení

on . Posted in Regionální odkazy

Pokud potřebujete součásti do strojů, které využívají hydrauliku, pak doporučujeme MHI servis, který je specialistou na hydraulické hadice, hydraulické šroubení a spojovací prvky. Hydraulické prvky, držáky trubek i rychlospojky najdete v jejich sortimentu. Pokud jste z moravské metropole, můžete je zajít navštívit, protože v Brně mají velký sklad o rozloze cca kilometru čtverečního. V jejich portfoliu najdete i poradenství či pomocné práce. Servis této společnosti nabízí 24 hodinovou pohotovost, proto se na ně můžete obrátit v jakoukoli denní hodinu.

Svářečka TIG od TBi Industries

on . Posted in Firmy

Zařízení ke sváření existuje nepřeberná řada. Rozlišují se například podle toho, jaký materiál chceme svářet. Před koupí je tak důležité si tento aspekt promyslet, abychom poté po zakoupení nemuseli dokupovat další zařízení. Hledání toho správného nástroje je zdlouhavá, proto nám pomáhá rozlišení sortimentu do několika skupin a typů. Není dobré vybírat svářečku na základě ukazatele maximálního svařovacího proudu.

Co je hydraulika?

on . Posted in Top odkazy

Co to je hydraulika? S tímto pojmem se v životě setkáváme velmi často, ale ne každý je schopen ho přesně vysvětlit. Co jto teda je? Je to technická disciplína, která se zabývá využitím mechanických vlastností tekutin pro technické účely. V hydraulice se využívají poznatky z hydromechaniky, která zahrnuje hydrostatiku a hydrodynamiku. To znamená, že se studují nejen vlastnosti tekutin, které jsou v klidu, ale také tekutin, které jsou v pohybu. Díky hydraulice můžeme vyrobit hydraulická zařízení, která mají široké využití a používají se například ve stavebnictví, v zemědělství, průmyslu či v dopravě. 

Nerezové materiály

on . Posted in Firmy

Na dnešním trhu působí spousta společností, která nabízí zpracování nerezového materiálu. Ale jen zlomek z nich může nabídnout kombinaci nízké ceny a vysoké kvality. Jednou z těchto mála firem je Fruněk INOX s.r.o., která se může chlubit bohatou nabídkou služeb a produktů.

Domácí vodárny

on . Posted in Firmy

Domácí vodárny Zlín jsou soustavy zařízení, které dopravují vodu z místa jejího výskytu na místo spotřeby. Kategorie domácích vodáren se většinou rozlišují podle velikosti objektu, podle počtu osob, které vodárnu využívají, a tím pádem podle objemu, který musí požadovaná domácí vodárna mít.

Nejlevnější pneu

on . Posted in Eshopy

Od 1. dubna řidičům odpadá povinnost jezdit na zimních pneumatikách, a tak první dubnový den můžete vyjet na silnice už na letních pneumatikách. A tak je ten pravý čas zkontrolovat jejich stav. Jestliže je hloubka dezénu na hranici, nebo menší než 1,6 mm, pak je na čase objednat nové nejlevnější pneu. Čím menší je hloubka dezénu, tím horší jsou jízdní vlastnosti vašeho vozidla. Navíc, pokud klesne pod hranici 1,6 mm, vystavujete se riziku pokuty při silniční kontrole.

Jednotný čas a zvonění

on . Posted in Firmy

Má vaše škola několik pater a chcete zajistit, aby v každém patře byl jednotný čas a zvonění? Chcete tím zajistit, aby všechny třídy ve škole končily stejně a měly ve svých třídách i stejný čas? Pak je ideální si pořídit hlavní hodiny, které ovládají další hodiny na škole. Ve všech třídách tak poběží čas stejně. Podle hlavních hodin se bude řídit i zvonění po celé škole, a tak nemůže dojít k situaci, že jedno patro skončí o minutu dříve než ostatní.

Radary

on . Posted in Firmy

Nedílnou součástí provozu na pozemních komunikacích se staly radary. Tyto informační panely určené pro měření vozidel slouží k zobrazování rychlosti projíždějícího vozidla. Jakou rychlostí se vozidlo blíží například k obci nebo městu se viditelně zobrazí na velkoplošném displeji. Radary, které jsou pozornými strážci rychlosti projíždějících vozidel, dodává odběratelům firma Bártek Rozhlasy s.r.o.